CG 100 KM125-6 Özellikleri ve Hakkında Bilgi – 2 Tekerlekli / Bisiklet, Scooter, Kaykay, Paten, Motor

CG 100 KM125-6 Özellikleri ve Hakkında Bilgi

Kuba CG 100 KM125-6 Ürün Özellikleri ve Tanıtımmı

Yüksek Performanslı Alt Motor

CG 100 / KM125-6  modelleri; tek silindir, 4 zamanlı, hava soğutmalı alt motoru ile sınıfının en iyi devir performansını ve şehrin sokaklarında veya uzun yollarda size rahat ve konforlu bir sürüş sunmaktadır.

Kuba Motor’un radikal ve özgün tarzıyla donatılan CG serisi motosikletler her zaman fark edilir bir performans ve şıklık sergilemektedir.

Klasik Tarz

CG 100 / KM125-6, klasik tarz sahiplerinin tarzını yansıtmaktadır. Çok fazla gösteriş yapmadan, klasik çizgilerle donatılmıştır. İnce çizgi kuşaklar ve metalik logo motosikletin klasik görünümünü vurgular.

Tartışılmaz Güç, Yüksek Performans!

Kusursuz performansla yetinmeyip motorun en üst düzey donanım özelliklerine sahip olmasını isteyen motor tutkunlarının tüm isteklerine cevap veren CG 100 / KM125-6, ortaya koyduğu kontrol gücüyle sizi şaşırtarak ve bir o kadar rahat hissettirerek yola çıktığınız her an güvende ve rahat olmanın mutluluğunu yaşatır.

Analog Kilometre Saati

CG 100 / KM125-6, bir motosikletten çok daha fazlasıdır. Çok yönlülük sunmak için tüm ekipmanlarıyla özel olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu analog kilometre saati ile yollarda ihtiyaç duyduğunuz bilgileri size anlık olarak göstererek sizi asla yarı yolda bırakmaz.

CG 100 KM125-6 VİDEO TANITIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir